BEATRIX QUHET BEHIHJE NË TË VËRTETË? Reagon për herë të parë Alban Ramosa: O vdiqa… (FOTO) – AlpeGossip
BEATRIX QUHET BEHIHJE NË TË VËRTETË? Reagon për herë të parë Alban Ramosa: O vdiqa… (FOTO)

BEATRIX QUHET BEHIHJE NË TË VËRTETË? Reagon për herë të parë Alban Ramosa: O vdiqa… (FOTO)

Një ditë më parë u përhap menjëherë një lajm ku thuhej se emrin e vërtetë i këngëtares së njohur, Beatrix Ramosaj, është Behigje. Ishte emisioni “n’ZOOM” që shkroi i pari lajmin dhe më pas u përhap gjithandej.

Emri i vërtetë i Beatrix është Behigje? Reagon për

“Behigje Ramosaj, hahahahahaha o vdiqa. Kom kesh n’zo o njerëz. Lajmi më i mirë deri më sot. Beatrix Ramosaj emri jot i ri është Behigje dhe asgjë nuk mund ta ndryshojë mendjen time”, shkruan ai duke qeshur me të madhe.

Me këtë postim, këngëtari i dashur për publikun ka hedhur poshtë të gjitha lajmet që thonë se Beatrix nuk është emri i vërtetë i banores së shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”.

Emri i vërtetë i Beatrix është Behigje? Reagon për

Emri i vërtetë i Beatrix është Behigje? Reagon për