NA HABITI! Jonida e Pasdites RIKTHEHET në Top Channel, këtë radhë si… – AlpeGossip
NA HABITI! Jonida e Pasdites RIKTHEHET në Top Channel, këtë radhë si…

NA HABITI! Jonida e Pasdites RIKTHEHET në Top Channel, këtë radhë si…

Ajo do të rikthehet në ekranin, ku drejtoi gjate , një prej edicioneve më të ndjekura dhe jetëgjata të emisionit “Pasdite në Top Channel”.
Por Jonida nuk do të kthehet në emisionin me të cilin e ka mbyllur një herë. Këtë radhe ajo sjell një emision të ri dhe surprizë. Do të jete jo vetëm drejtuese, por edhe autore e producente.

Prisni edhe pak, erdhi shtatori dhe do mësoni më shume. Rëndësi ka qe një nga portretet më të mira televizive, rikthehet ne Top.