UJË DHE SAPUN/ Adelina Tahiri shfaqet natyrale pas lindjes së djalit (FOTO) – AlpeGossip
UJË DHE SAPUN/ Adelina Tahiri shfaqet natyrale pas lindjes së djalit (FOTO)

UJË DHE SAPUN/ Adelina Tahiri shfaqet natyrale pas lindjes së djalit (FOTO)

Adelina Tahiri është bërë nënë vetëm një muaj më parë dhe kjo është një nga periudhat më të bukura për të. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Serjoza Markov e pagëzuan të voglin me emrin Jon dhe e mirëpritën me një festë madhështore.

Ditën e sotme Adelina ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi në të cilën shfaqet pa ‘make up’ dhe pa filtra me flokë të kapur shumë thjesht. Këngëtarja duket që është një nënë mjaft e përkushtuar dhe nuk ka kohë për grim.