”A je bërë synet?”, plas gallata LIVE me Saimir Kodrën në ”Piter Pan” – AlpeGossip
”A je bërë synet?”, plas gallata LIVE me Saimir Kodrën në ”Piter Pan”

”A je bërë synet?”, plas gallata LIVE me Saimir Kodrën në ”Piter Pan”

I ftuari i radhës në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, mbrëmjen e sotme është moderatori i “Stop”, Saimir Kodra i cili teksa i përgjigjej pyetjeve të fëmijëve ka shkaktuar edhe shumë të qeshura me përgjigjet.

“A je bërë synet?”, e pyeti Saimirin një nga fëmijët e “Në kurthin e Piter Pan”.

Alketa u shpreh se Saimiri është vënë në siklet, por jo ai vazhdoi madje ta pyeste Uejsin se çfarë do të thotë të bëhesh synet.

Teksa ai shpjegonte plasën të qeshurat në sallë ndërsa Saimiri i ktheu përgjigje Uejsit duke i thënë se është bërë synet dhe se portalet do pushtohen nga ky lajm.