SA I ËMBËL/ Shihni sa shumë është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës (FOTO) – AlpeGossip
SA I ËMBËL/ Shihni sa shumë është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

SA I ËMBËL/ Shihni sa shumë është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

Tre vite më parë çifti shumë i dashur për publikun, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Andrra solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosi emri Ansi.

Ashtu si shumë fëmijë të showbizit, edhe Ansi ka një faqe në Instagram të cilën e menaxhon Andrra e ku poston shpesh foto të vogëlushit.

Së fundmi në faqen e Ansit është postuar një foto e tij me Sinanin. Ansi shfaqet si një djalë i rritur teksa buzëqeshja e tij e ka ëmbëlsuar foton në të cilën babë e bir kanë marrë shumë komplimenta.