E BËRI SËRISH! E kapët “perlën” e radhës së Rudinës? Plas GALLATA në rrjete sociale: Përshëndesim… (VIDEO) – AlpeGossip
E BËRI SËRISH! E kapët “perlën” e radhës së Rudinës? Plas GALLATA në rrjete sociale: Përshëndesim… (VIDEO)

E BËRI SËRISH! E kapët “perlën” e radhës së Rudinës? Plas GALLATA në rrjete sociale: Përshëndesim… (VIDEO)

Rudina Magjistari është kthyer në personazhet e preferuar të faqeve të MEME-ve dhe shumë prej atyre që qeshin me të, tani e ‘dashurojnë’ akoma më shumë. Shumë prej personave që ndjekin faqet humoristike në Instagram mezi presin të shohin moderatoren e famshme dhe ‘bëmën’ e radhës prej saj.

Këtë herë u është bërë qejfi, pasi faqe të ndryshme të ‘meme’-ve në rrjete sociale kanë postuar një video nga Rudina, ku të ftuar ishin 2 çunat e grupit ‘West Side Family’. Këtë herë moderatorja vendos të përshëndesë nga ekrani Dr. Flori dhe bashkë me të edhe Landi dhe Miri.

“Kënga ‘Beso’ ishte një vazhdim i punës nga Dr Flori, të cilin e përshëndesim se ndoshta është duke na ndjekur”, ndërkohë e përshëndesin me dorë nga ekrani. Kaq është dashur dhe ka plasur gallata në rrjete sociale.