ERDHI KOHA/ Trendet e 2019-ës që duhet t’i bëjmë pjesë të gardërobës sa më shpejt të jetë e mundur – AlpeGossip
ERDHI KOHA/ Trendet e 2019-ës që duhet t’i bëjmë pjesë të gardërobës sa më shpejt të jetë e mundur

ERDHI KOHA/ Trendet e 2019-ës që duhet t’i bëjmë pjesë të gardërobës sa më shpejt të jetë e mundur

Është koha që të bëjmë disa ndryshime në gardërobë! Trendet e 2019-ës kanë filluar të trokasin fuqishëm dhe ne duhet t’i përshtatemi atyre në mënyrë që të shkëlqejmë gjithë kohën.

Ju sugjerojmë që të shikoni fotot e mëposhtme për të pasur disa ide të mira në kokë, kur të bëni blerje të caktuara.

Çdo gjë që do shikoni në vijim është moda vetë, prandaj mos hezitoni që ta shpërndani këtë artikull edhe me mikeshat tuaja më të mira që janë të apasionuara pas trendeve.

Fustane deri tek kyçet e këmbëve  

Atlete me gomë të trashë

Jeshile e zbehtë

Paliçeta

Neon

Kostume

Printe kafshësh

Rroba banjo të zeza

Bezhë