“DIKUR E MBAJA UNË NË DORË SOT MË MBAN AI MUA”/ Eni Çobani ka disa fjalë prekëse për… (FOTO) – AlpeGossip
“DIKUR E MBAJA UNË NË DORË SOT MË MBAN AI MUA”/ Eni Çobani ka disa fjalë prekëse për… (FOTO)

“DIKUR E MBAJA UNË NË DORË SOT MË MBAN AI MUA”/ Eni Çobani ka disa fjalë prekëse për… (FOTO)

Eni Çobani është mjakt aktive në Instagram ku i pëlqen të ndajë me miqtë e saj momente të ndryshme të përditshmërisë.

Djali i saj qenka rritur shumë dhe këtë ajo na e tregon përmes një postimi.

Të kapur dorë për dore, Eni Çobani i uron suksese djalit të saj për degën e shkollës së lartë që ai ka zgjedhur përmes disa fjalëve emocionuese bashkangjitur fotos.