"LEKU SMË BLEN DOT MUA POR SHOQËRIA PO"/ I zhveshur nga shtrati Stresi habit me deklaratën e tij (FOTO) - AlpeGossip
“LEKU SMË BLEN DOT MUA POR SHOQËRIA PO”/ I zhveshur nga shtrati Stresi habit me deklaratën e tij (FOTO)

“LEKU SMË BLEN DOT MUA POR SHOQËRIA PO”/ I zhveshur nga shtrati Stresi habit me deklaratën e tij (FOTO)

I zhveshur  nga shtrati Stresi publikon në Instagram një foto me një mbishkim domethënës e njëkohësisht thumbues.

Reperi ka zgjedhur të flasë për shoqërinë dhe vlerën e saj.

Nuk dihet nëse Stresi mund të jetë zhgënjyer nga diçka dhe ky është dedikim apo nëse janë thjeshtë koncepte të tij për jetën të cilat dëshiron ti ndajë me miqtë e tij.