Të gjithë e njohim si këngëtare, por ja çfarë profesioni ka në të vërtetë Ronela Hajati – AlpeGossip
Të gjithë e njohim si këngëtare, por ja çfarë profesioni ka në të vërtetë Ronela Hajati

Të gjithë e njohim si këngëtare, por ja çfarë profesioni ka në të vërtetë Ronela Hajati

Ronela Hajati është një prej këngëtareve më të kërkuara shqiptare dhe nga më karizmatiket. Ajo sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Maje men”.

Mjaft e talentuar dhe gjithmonë kreative me projektet e saj, edhe këtë herë ajo ka goditur me skenat dhe fabulen e klipit.

E ftuar tek “Rudina” veçse tregoi për realizimet e klipit, ajo tregoi edhe të tjera të “fshehta” që nuk i dinim për të.

Ronela zbuloi se ka studiuar për juridik, por nuk e ka vënë kurrë në punë profesionin e saj, pasi pasioni për muzikën e ka bërë ta lërë pas dore.