E kapën “mat” me një femër në Greqi, por a është kjo aktorja e njohur që po shoqëron Ledrin në pushime? (FOTO) – AlpeGossip
E kapën “mat” me një femër në Greqi, por a është kjo aktorja e njohur që po shoqëron Ledrin në pushime? (FOTO)

E kapën “mat” me një femër në Greqi, por a është kjo aktorja e njohur që po shoqëron Ledrin në pushime? (FOTO)

Sa i fshehtë paska qenë ky Ledri!

Reperi i njohur ka nisur pushimet në brigjet e shtetit fqinj Greqisë nga ku ka publikuar disa foto të ndryshme. Ishte menaxheri i tij Faton Shoshi i cili zbuloi se Ledri është me një femër në Greqi, pasi publikoi foton ku në syzet e Ledrit, reflektohej vajza që po e shoqëronte dhe shumë komente të ndryshme kanë vërshuar në adresë të reperit të njohur .

Mirëpo në mediat kosovare po aludohet se Ledri po shoqërohet me njërën nga femrat më të përfolur aktualisht në shtypin rozë. Bëhet fjalë për aktoren e “O sa mirë”, Arta Nitaj. Ledri nuk e mohoi se është me një femër në Greqi, amo nuk na e tregoi atë, por të shumta ishin edhe komentet nga ndjekësit e reperit, të cilët thanë se dyshen Arta Nitaj-Ledri Vula i kanë parë teksa shoqëroheshin bashkë.