“DUA MË SHUMË ARTISTA KËTU…”/ Debat mes Ilirit dhe Antonelës, ja ARSYEJA – AlpeGossip
“DUA MË SHUMË ARTISTA KËTU…”/ Debat mes Ilirit dhe Antonelës, ja ARSYEJA

“DUA MË SHUMË ARTISTA KËTU…”/ Debat mes Ilirit dhe Antonelës, ja ARSYEJA

Një tjetër debat pati mes Ilirit dhe Antonelës për konkurentët dhe ndjekësit në që ata kanë në rrjetet sociale.

Iliri u shpreh se Sara është kot këtu sepse nuk është artiste thjesht një blogere dhe që nuk ndiqet shumë.

Kjo hapi debat dhe ishte Antonela ajo që u kthye dhe i tha se ti je  më pak i ndjekur në rrjetet sociale se Sara.

Ai u shpreh se do donte të kishte më shumë artisata se njerez të tillë.