“SA DEBILE JAM”/ Çfarë ka thënë Beatrix që mund të keqkuptohet jashtë? – AlpeGossip
“SA DEBILE JAM”/ Çfarë ka thënë Beatrix që mund të keqkuptohet jashtë?

“SA DEBILE JAM”/ Çfarë ka thënë Beatrix që mund të keqkuptohet jashtë?

Mëngjesin e sotëm Beatrix Ramosaj duket se është zgjuar pak e mërzitur. Teksa fliste me banorët jashtë në oborr, këngëtarja e njohur shprehet se ka thënë diçka që mund të keqkuptohet jashtë.

Madje ajo shprehet se kjo gjë e ka munduar aq shumë sa i ka reflektuar edhe në gjumë, pasi ka parë një ëndërr.

“Kam parë një ëndërr shumë të keqe, sikur kisha shumë njerëz, po shkruaja një gjë dhe nuk po shkruaja dot. Shumë siklet. Jam ndjerë keq për diçka shumë. Ka fjalë që keqkuptohen. Ndonjëherë gjysmën i them anglisht. Është diçka që mund të keqkuptohet jashtë. Ajo gjë më ka munduar dhe më ka reflektuar edhe në gjumë. Sa debile që jam o Zot i madh”, shprehet Beatrix, e cila nuk tha se çfarë kishte thënë.

Nga ana tjetër, Monika dhe Arjola që ishin pranë saj i thanë që të mos shqetësohet, pasi të gjithë mund të thonë gjëra që mund të keqkuptohen. Aktorja e humorit i tha se duhet të kërkosh falje dhe të thuash se nuk e di se si doli.