“DO E FUSIM MES MERITONIT DHE ILNISËS”/ Juli dhe Lediona bëjnë plane për të futur në sherr çiftin – AlpeGossip
“DO E FUSIM MES MERITONIT DHE ILNISËS”/ Juli dhe Lediona bëjnë plane për të futur në sherr çiftin

“DO E FUSIM MES MERITONIT DHE ILNISËS”/ Juli dhe Lediona bëjnë plane për të futur në sherr çiftin

Aktori i humorit Julian Deda dhe Lediona Xheladinaj kanë thurur një plan në “Big Brother VIP” për të çmendur çiftin Merion Mjekiqi-Ilnisa Agolli.

Gazetarja u shpreh se banori i ri Silvi ka shumë besim tek ajo, ndërsa Juli i tha asaj që ta fusin mes çiftit në shtëpi.

“I tham unë nesër do merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra, i cmend ai këta se është edhe i gjatë”- tha Juli, ndonëse Lediona u shpreh se do ia thotë vetë këtë gjë.

Lediona: Silvi ka shumë besim tek unë dhe nuk e di përse

Juli: Futja o vlla këtij çiftit

Juli: Meritonit dhe Inisës se ta jap unë besimin. I tham unë nesër do merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra, i çmend ai këta se është edhe i gjatë

Juli: Thuaj nesër që do të flas pak me Julin

Lediona: Po pse ti them do flas me Julin se i them vetë unë