CMENDURITË E STILISTËVE/ Nuk do të pushoni së qeshuri me dizajnin e këtyre veshjeve… (FOTO) – AlpeGossip
CMENDURITË E STILISTËVE/ Nuk do të pushoni së qeshuri me dizajnin e këtyre veshjeve… (FOTO)

CMENDURITË E STILISTËVE/ Nuk do të pushoni së qeshuri me dizajnin e këtyre veshjeve… (FOTO)

Shpikjet e modës nuk njohin të sosur dhe po ashtu edhe çmenduria e dizajnerëve.

Më poshtë po ju prezantojmë një mal me veshje të tmerrshme, që janë aq qesharake sa do t’ju bëjnë të mos e mbani dot gazin deri javës tjetër.

Një palë streçe me Sirenën e Vogël, por prit pak… Ku i kanë sytë Ariel-i dhe peshku Flounder?!

Kjo bluzë duket si veshja bazike për garderobën kapsulë të një djaloshi që mezi pret të kalojë fazën e pubertetit…

Kur të pëlqen t ecësh këmbëzbathur, por njëkohësisht e frikë se ftohesh…

Stlim i guximshëm, mjaft i guximshëm!

Çfarë ka dashur të shprehë stilisti me këtë fustan?!

Beli duket mirë, por këmbët i kam pak me frikë për mënyrën si duken…

Ndajeni mendjen, cilit film i përket kjo bluzë?

Supper Mario, ti je vëlla?

2 në 1 dhe janë aq pratike!

12 apo 13?

Shalqi apo ananas?

Zonjushë më fal, por të ka ngelur diçka në të pasme!