PAS POZËS SEKSI TË ALBËRIES/ Anxhelina sapo tërboi ndjekësit pozon “TOPLESS” (FOTO) – AlpeGossip
PAS POZËS SEKSI TË ALBËRIES/ Anxhelina sapo tërboi ndjekësit pozon “TOPLESS” (FOTO)

PAS POZËS SEKSI TË ALBËRIES/ Anxhelina sapo tërboi ndjekësit pozon “TOPLESS” (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ka përshëndetur 126 mijë ndjekësit e saj me një foto, disa minuta pasi ka dalë nga dushi. Këngëtarja e hitit “S’je Më” ka realizuar një selfie përpara pasqyrës, teksa shfaqet shumë sensuale, me flokët e lagura dhe pa asnjë rrobë në trup.

Me njërën nga duart Anxhelina mban telefonin, ndërsa me tjetrën mbulon gjoksin. Duket se edhe në tualet, këngëtarja nuk heq dorë nga muzika, teksa pozon së bashku me kufjet.

“E freskët” – shkruan Anxhelina, krahas fotos.

Së fundmi, Anxhelina ka paralajmëruar se do të rikthehet në muzikë me produksione të reja muzikore dhe synon tregun ndërkombëtar.