MOTRAT NË GARË/ Luana dhe Marina Vjollca tashmë do të konkurojnë me njëra-tjetrën - AlpeGossip
MOTRAT NË GARË/ Luana dhe Marina Vjollca tashmë do të konkurojnë me njëra-tjetrën

MOTRAT NË GARË/ Luana dhe Marina Vjollca tashmë do të konkurojnë me njëra-tjetrën

Ky sezon i ri televiziv do të rikthejë në ekran pas dy vitesh mungesë moderatoren Marina Vjollca.

Ndonëse këto ditë thënë se Marina do të moderojë emisionin e humorit “Duplex”, duket se versioni zyrtar nuk është ky.

Sipas “Prive” programi që do të rikthejë bukuroshen bionde në ekran, quhet “Klanifornia Show”, që në fakt është një version krejtësisht i modifikuar i “Duplex-it”.

Dita e transmetimit të këtij programi do të jetë e shtuna mbrëma, e duket se Marina do të garojë “kokë më kokë” me të motrën Luana, e cila edhe këtë sezon do të moderojë “Shiko kush luan”.