“KAM TRADHTUAR DHE MË SHTOI DASHURINË”/ Shokon moderatori i njohur shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
“KAM TRADHTUAR DHE MË SHTOI DASHURINË”/ Shokon moderatori i njohur shqiptar (FOTO)

“KAM TRADHTUAR DHE MË SHTOI DASHURINË”/ Shokon moderatori i njohur shqiptar (FOTO)

Bledi Strakosha njihet si një nga moderatorët më pa komplekse dhe që e shpreh hapur mendimin e tij. Kështu ka vepruar edhe në intervistën e fundit për “Thumb” ku ka folur për jetën sentimentale.

Bledi ka pranuar se ka tradhëtuar dhe ka treguar se tradhëtia ja ka shtuar dashurinë.

“Po unë kam tradhëtuar dhe këtë e pranoj. Unë tradhëtinë e shoh si një vlerë që e shton dashurinë për aq kohë sa është thjesht sek.suale. Pra emocionalisht ti nuk tradhëton, ke një zgjedhje po seksualisht ke nevoja të ndryshme. Disa gjëra seksuale janë edhe momentale. Disa janë të bukura fizikisht disa shpirtërisht”, është shprehur Bledi.