“ASNJËRIN NUK…”/ Këngëtarja e njohur shqiptare injoron në mes të emisionit Feron (FOTO) – AlpeGossip
“ASNJËRIN NUK…”/ Këngëtarja e njohur shqiptare injoron në mes të emisionit Feron (FOTO)

“ASNJËRIN NUK…”/ Këngëtarja e njohur shqiptare injoron në mes të emisionit Feron (FOTO)

Adelina Berisha është një nga këngëtaret më të komentuara në media, sidomos për jetën private pavarësisht se këtë pjesë është munduar ta mbajë gjithnjë larg syrit të publikut.

Së fundmi në një intervistë për “Mirage”, Adelinës i është kërkuar të zgjedhë mes reperëve Fero dhe Fuego.

Mirëpo këngëtarja tregoi se nuk ka aspak simpati për asnjërin.

“Asnjërin nuk zgjedh. Nuk më pëlqejnë”, u shpreh Adelina.