Miliarderi iranian ndahet nga Morena Taraku dhe i vë zjarrin bizhuterive: Ik pirdhu… (FOTO) – AlpeGossip
Miliarderi iranian ndahet nga Morena Taraku dhe i vë zjarrin bizhuterive: Ik pirdhu… (FOTO)

Miliarderi iranian ndahet nga Morena Taraku dhe i vë zjarrin bizhuterive: Ik pirdhu… (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku u përfol shumë së fundmi në media për lidhjen e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Ata tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me gjestin e bukur të dashurisë, duke bërë tatuazh në trupat e tyre emrat e njëri-tjetrit.

Mirëpo së fundmi çifti nuk janë parë më së bashku dhe nuk kanë postuar më foto me njëri-tjetrin në Instagram, duke u përfolur se lidhja e tyre kishte marrë fund. Por miliarderi Sasha i ka dhënë fund njëherë e mirë këtyre thashethemeve, duke i treguar të gjithëve në Instastory se ata ishin ndarë.

Ai ka publikuar një video ku i vë flakën me çakmak byzylykut që ka në dorë, teksa shkruan ‘Shko pirdhu’, ndërkohë që asnjëri prej të dyve nuk e ndjekin njëri-tjetrin në profilin e Instagram.