Tani është një nga femrat më SEKSI, por Ilda Bejleri ju bën DISS me FOTON e viteve më parë: S’jemi plastic… – AlpeGossip
Tani është një nga femrat më SEKSI, por Ilda Bejleri ju bën DISS me FOTON e viteve më parë: S’jemi plastic…

Tani është një nga femrat më SEKSI, por Ilda Bejleri ju bën DISS me FOTON e viteve më parë: S’jemi plastic…

Ilda Bejleri është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve në Instagram me format bombastike dhe pozat seksi, mirëpo ditën e sotme Ilda i ka lënë pa fjalë fansat teksa ka publikuar në Instastory një foto të sajën para shumë vitesh.

Moderatorja është shfaqur krah gazetarit Olti Curri dhe në postimin e saj i ka uruar atij ditëlindjen. Siç e shohim në foto, Ilda duket mjaft e thjeshtë, pa makeup në fytyrë dhe me disa kilogramë më pak.

“Se jemi real dhe jo plastic.”, ka shkruar Ilda në postim, duke i mbyllur gojën ndjekësve që herë pas here e akuzojnë për ndërhyrje.