Dorina Mema gati sa nuk tregon ”ZOGUN” dhe ”çmend” rrjetin me linjat e saj, Noizy ”i nxjerr bojën”, ajo ia kthen kështu! (FOTO) – AlpeGossip
Dorina Mema gati sa nuk tregon ”ZOGUN” dhe ”çmend” rrjetin me linjat e saj, Noizy ”i nxjerr bojën”, ajo ia kthen kështu! (FOTO)

Dorina Mema gati sa nuk tregon ”ZOGUN” dhe ”çmend” rrjetin me linjat e saj, Noizy ”i nxjerr bojën”, ajo ia kthen kështu! (FOTO)

Sa i madh është! Çdo femër do ia kishte zili format trupore, pasi modelja dhe trajnerja e fitness-it është një shembull më i mirë se si një femër duhet të kujdeset për veten e saj. Nuk mungojnë fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, ku tregon linjat e arritura me shumë punë dhe djersë.

Por së fundmi ka provokuar shumë teksa ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë seksi me një fustan të ngjitur pas trupit dhe gati sa nuk tregon pjesët intime. Por në listën e komenteve të shumtë, më epiku ishte ai i Noizyt i cili në kuadër të shakasë i shkruan “PHOTOSHOP”. Megjithatë s’ka nguruar as përgjigja e bukuroshes: “hahaha jena bo per mall my bro!”