POSTOI FOTON MES VAJZAVE TË ZHVESHURA/ Maluma arrin rekord me… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
POSTOI FOTON MES VAJZAVE TË ZHVESHURA/ Maluma arrin rekord me… (FOTO+VIDEO)

POSTOI FOTON MES VAJZAVE TË ZHVESHURA/ Maluma arrin rekord me… (FOTO+VIDEO)

Në pamje të parë dukej sikur ishte thjesht një photoshoting ndërsa më pas ishte vetë ylli latin Maluma i cili e prezantoi në publik, foton e nxehtë ku shfaqej i shtrirë mes shumë vajzave të veshura vetëm me bikini, si cover të këngës me titull “Mala Mia”.

U publikua në Youtube në datën 10 gusht, por a e mendoni dot se sa views ka shkuar kënga vetëm pas 4 ditësh?

Plot 19 milionë shikime për 4 ditë dhe duket sikur Maluma ka vendosur një tjetër rekord personal.

Të gjithë të dashuruar pas ylli latin! Shifrat flasin qartë…