MEZI PO E PRISNIN/ Katy Perry dhe Orlando Bloom përcaktojnë diten e dasmës – AlpeGossip
MEZI PO E PRISNIN/ Katy Perry dhe Orlando Bloom përcaktojnë diten e dasmës

MEZI PO E PRISNIN/ Katy Perry dhe Orlando Bloom përcaktojnë diten e dasmës

Katy Perry dhe Orlando Bloom po e çojnë marrëdhënien e tyre një hap më tej.

Çifti i famshëm kanë planifikuar të martohen.

Këngëtarja dhe aktori duan të martohen në fund të këtij viti.

Katy dhe Bloom u fejuan në shkurt në ditën e Shën Valentinit.

Ata kanë punësuar një person për të finalizuar të gjitha detajet e dasmës së tyre.

Katy është e ngarkuar me projektet muzikor por Orlando është i përfshirë i gjithi me planifikimin e ceremonisë martesore, tha një burim. Ndërsa shtoi se çifti nuk është i stresuar për këtë dhe se do zhvillojnë një festë zbavitëse me miqtë dhe familjen.

Më parë u njoftua se Katy dhe Bloom dëshironin ta mbanin tërësisht private ditën e tyre të  madhe por ishin në të njëjtin mendim për një dasmë të vogël dhe intime.