Doli me të brendshme të kuqe, Noizy nuk duron dot pa i komentuar Oriolës (FOTO) – AlpeGossip
Doli me të brendshme të kuqe, Noizy nuk duron dot pa i komentuar Oriolës (FOTO)

Doli me të brendshme të kuqe, Noizy nuk duron dot pa i komentuar Oriolës (FOTO)

Modelja Oriola Marashi, provokoi ditën e djeshme me një foto ku dukej e veshur vetëm me të brendshme ngjyrë të kuqe.
Ajo shkruante se nëse Ferrari do të ishte femër, do të kishte format e saj.

Noizy dhe fiksimi i tij për Ferrarit është i njohur tashmë.

Ai i ka komentuar nën foto një nga frazat e këngëve të tij:

Njihem si i pari, erdha me Oriola Marashi.

Fotoja mund të ketë ngacmuar çdo mashkull dhe jo vetëm liderin e grupit, i fiksuar pas vajzave që kanë format e makinës luksoze.