Taksa e rrugës së Kombit, Diellza Kolgeci: “Sa të madhe e keni bërë! Është tarifë e ulët!” – AlpeGossip
Taksa e rrugës së Kombit, Diellza Kolgeci: “Sa të madhe e keni bërë! Është tarifë e ulët!”

Taksa e rrugës së Kombit, Diellza Kolgeci: “Sa të madhe e keni bërë! Është tarifë e ulët!”

Ngjarja më aktuale në Shqipëri dhe Kosovë është tarifa për Rrugën e Kombit.

Edhe kjo ngjarje nuk kishte si të mungonte në një nga pyetjet që iu drejtua edhe Diellza Kolgecit.

Por aktorja është shprehur se çështja e kësaj rruge është pompuar më shumë se ç’duhet.

“Sa të madhe e keni bërë këtë çështje”, – tha Diellza. “Kur ke para për të ardhur në Shqipëri dhe Kosovë i ke dhe derivatet për te paguar rrugën”.

Intervistën e plotë e gjeni në videon e mëposhtme.

Thumb 31 mars pjesa 2

Diellza Kolgeci tregon te verteten per ndarjen nga i dashuri. si po shkon ekperienca e saj ne "Dancing With the Stars"? A eshte dakort ajo per vendosjen e takses se Rrugen e Kombit si nje nga personazhet qe do e beje shpesh rrugen Shqiperi-Kosove?Kete jave Aulona dhe Fatma kane sfiduar njera-tjetren ne tenis. Kush e ka fituar Sfiden?

Gepostet von Blitz.al am Samstag, 31. März 2018