E AKUZOI PËR TRADHËTI/ Stresi reagon shumë ashpër ndaj Keisit: Nuk ka shanc me kon… (VIDEO) – AlpeGossip
E AKUZOI PËR TRADHËTI/ Stresi reagon shumë ashpër ndaj Keisit: Nuk ka shanc me kon… (VIDEO)

E AKUZOI PËR TRADHËTI/ Stresi reagon shumë ashpër ndaj Keisit: Nuk ka shanc me kon… (VIDEO)

Edhe pse të ndarë Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media dhe çdo veprim i tyre po tërheq vëmendjen e po shkakton thashetheme.

Pak ditë më parë Keisi i la të gjithë të aludonin se Stresi e kishe tradhëtuar me një video ku në sfond ishin fjalët: “Po e tepron tepër. Para meje bën gjeste me tjetrën. Pse përlahesh e bërtet kur krejt fajet i ke vet. Se kemi mujt me qenë perfekt”.

Pas këtij postimi të Keisit, Stresi reagoi mbrëmë me një video që na shokoi sepse reperi me deklaratën e tij na i humbi të gjitha shpresat se ata mund të riktheheshin bashkë.

“Nuk ka shans me kon mo”, dëgjohet të thotë Stresi teksa në sfond dëgjon këngën “Mike”, nga Elvana Gjata, Ledri Vula dhe John Shahu.