Do të martohet me Miss-in shqiptar? Kastro Zizo tregon të vërtetën: Unë dua një… – AlpeGossip
Do të martohet me Miss-in shqiptar? Kastro Zizo tregon të vërtetën: Unë dua një…

Do të martohet me Miss-in shqiptar? Kastro Zizo tregon të vërtetën: Unë dua një…

Pak ditë më parë në median online shqiptare u përfol se tashmë Kastro Zizo është fejuar sërish. Të gjitha këto shkrime u bazuan te postimi që këngëtari publikoi në rrjete sociale ku shihej krah teksa ishte I ulur në gjunjë dhe duke i propozuar, por askush nuk dinte detajet.

I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, Kastro tregoi të vërtetën rreth këtyre thashethemeve lart e poshtë. Ai tregoi se edhe vajza është e njohur për publikun dhe në vitin 2016 ka rrëmbyer titullin “Miss Shqipëria”,Kristiana Skura. Por teksa zbuloi se nuk ishte e vërtetë, Zizo tregoi se nuk bëhej pasi ajo ishte shqiptare që jetonte në Greqi, ndërsa ai e donte “puro” greke dhe ai në të ardhmen do të ketë disa fëmijë nga shtete të ndryshme brenda ballkanit, e thënë kjo me shaka nga ai vetë, pasi gjithmonë di si të jetë ai djali “funny” dhe ‘cool’