“Kush ka para, do më shumë para”, Lori Hoxha e lë fansin pa fjalë me përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
“Kush ka para, do më shumë para”, Lori Hoxha e lë fansin pa fjalë me përgjigjen e saj (FOTO)

“Kush ka para, do më shumë para”, Lori Hoxha e lë fansin pa fjalë me përgjigjen e saj (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat e famshme më të ndjekura në “Instagram” me mbi 670 mijë followers. Veshja, stili i saj tërheq shumë vëmendjen në fotot e Lorit, por sot vëmendjen e ka marrë një replikë e saj.

Një fans e pyet fashion blogger-en: “Cili është mesazhi jot për ato vajza që nuk kanë lindur në pasuri dhe që mundohen të fitojnë çdo gjë në jetë me forcat e veta?”

Lori ka dhjetra komente në fotot e saj dhe nuk ndodh shpesh ta shohim t’u kthejë përgjigje, por sot si rrallëherë i ka replikuar këtij fansi.

“Bravo i qoftë, të punojnë cdo ditë! Të nisurit nga 10, ndryshe nga 0, nuk do të thotë që nuk duhet punuar çdo ditë. Te gjithë që nuk kanë para duan para, e kush ka para do gjithmonë më shumë para. Do të gënjenin nëse do të thonin ndryshe”, shkruan Lori.