Jon Gjebrea “tradhton” të fejuarën, zemra e tij rreh për diçka tjetër (FOTO) – AlpeGossip
Jon Gjebrea “tradhton” të fejuarën, zemra e tij rreh për diçka tjetër (FOTO)

Jon Gjebrea “tradhton” të fejuarën, zemra e tij rreh për diçka tjetër (FOTO)

Joni, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea vetëm pak kohë më parë zyrtarizoi me fejesë dashurinë e tij më Merlin Haxhiymeri. Çifti tashmë ka nisur një bashkëjetesë larg Shqipërisë dhe here pas here na njohin me aktivitetet e tyre të ndryshme nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale.

Joni sikurse i ati na tregon se ka një dashuri të madhe për ushqimet dhe herë pas here edhe gatuan. Mund të themi që Merlin është shumë me fat që ka në krahë një partner kaq të mirë në kuzhinë si Joni, por pas postimit që ai bëri dje nuk e dimë nëse çifti i ka punët mirë.

Ai ka postuar në “Insastory” një meme, e cila shtron pyetjen “ku është zemra jote”. Natyrisht që të gjithë menduam se zemra e Jonit është tek Merlin, por jemi gabuar.

Joni në kuadrin e shakasë ka preferuar që në vend të zemrës të vërë një copë picë. Epo kush do t’i rezistonte një cope të shijshme pice.

 

Pavarësish shakasë ne e dimë shumë mirë dashurinë e madhe që Joni ka për Merlin dhe besojmë se ajo nuk do t’i jetë mërzitur.