SOT FEMRAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Shihni si dukej para shumë vitesh Blerim Destani – AlpeGossip
SOT FEMRAT ÇMENDEN PAS TIJ/  Shihni si dukej para shumë vitesh Blerim Destani

SOT FEMRAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Shihni si dukej para shumë vitesh Blerim Destani

Blerim Destani është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar dhe një ndër meshkujt më të preferuar nga femrat, i cili numëron mijëra ndjekës në profilin e tij në Instagram.

 

Ditën e sotme, aktori feston 38-vjetorin e tij të lindjes dhe ka ndarë me fansat në Instagramin e tij një foto të shumë viteve më parë, kur ishte ende fëmijë.

“I numëroj vitet e mia me dashurinë e familjes, shoqërisë, momentet dhe buzëqeshjet. Faleminderit për urimet e ditëlindjes, gjithë të mirat për ju.”- shkruan Blerimi krahas fotos.