SURPRIZË/ Së bashku në televizion, Turi dhe Orinda zbulojnë projektin e ri (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZË/ Së bashku në televizion, Turi dhe Orinda zbulojnë projektin e ri (FOTO)

SURPRIZË/ Së bashku në televizion, Turi dhe Orinda zbulojnë projektin e ri (FOTO)

Turjan Hyska dhe Orinda Huta janë një ndër çiftet më të njohur të showbizit shqiptar, të cilët vetëm pak më parë sollën surprizën e madhe për fansat e tyre.

Në profilin e tij në Instagram, Turi zbuloi se do të përfshijë një projekt të ri brenda emisionit “Familja”, ku do ti bashkohet në moderim edhe bashkëshortja, Orinda Huta.

Në videon e publikuar në Instagram, Orinda dhe Turi shfaqen duke biseduar në lidhje me projektin e ri, ndërsa këngëtarja zbulon se Turi s’do të jetë vetëm në moderim.

“Jam i lumtur qe do bejme te lumtur shume familje shqiptare! Brenda programit “Familja” ne bashkepunim me Lotarine Kombetare kemi nje super surprize!!!! Bileta “Porta e Fatit”
ju jep mundesine te fitoni cdo jave nje makine, nje apartament ose 10milione leke dhe plot cmime te tjera! Ka dhe nje detaj te vogel… Ne prezantim nuk do jem vetem!”- shkruan Turi në postim.