“PËRGJITHMONË E JOTJA, DRITA MË E BUKUR…”/ Egli Tako jep lajmin e hidhur – AlpeGossip
“PËRGJITHMONË E JOTJA, DRITA MË E BUKUR…”/ Egli Tako jep lajmin e hidhur

“PËRGJITHMONË E JOTJA, DRITA MË E BUKUR…”/ Egli Tako jep lajmin e hidhur

Egli Tako është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit një lajm shumë të hidhur për të. Maçoku i saj, Snow, është ndarë nga jeta.

'Përgjithmonë e jotja, drita më e bukur e

Egli ka publikuar në Instastory një foto të tij duke i dedikuar fjalët më të ndjera.

'Përgjithmonë e jotja, drita më e bukur e

“Do kisha dhënë çdo frymarrje që kam, ta ktheja kohën pas dhe e ti të ishe sërish në këmbët e mia nëpër shtëpi, por nuk e kam vullnetin mbi zotin dhe natyrën. Uroj vetëm që shpirti yt i urtë, i pastër të prehet me engjejt, e ta dish se mama do të dojë përgjithmonë e do ta kujtojë me lumturi ditën kur të solla në shtëpi. Përgjithmonë e jotja. Pushofsh me ëngjëjt drita më e bukur e parajsës”, ka shkruar ajo mes të tjerash.

'Përgjithmonë e jotja, drita më e bukur e

'Përgjithmonë e jotja, drita më e bukur e