“TË DUA SIÇ DO RONALDO…”/ Donaldi nuk mund të ishte më romantik, ja si ia shpreh dashurinë Borës – AlpeGossip
“TË DUA SIÇ DO RONALDO…”/ Donaldi nuk mund të ishte më romantik, ja si ia shpreh dashurinë Borës

“TË DUA SIÇ DO RONALDO…”/ Donaldi nuk mund të ishte më romantik, ja si ia shpreh dashurinë Borës

Sot ishte çerek-finalja Marok-Portugali ku në stadiumin “El Thumama” afrikano-veriorët arritën të “nxirrnin” jashtë Botërorit, Portugalinë dhe Cristiano Ronaldon, duke u bërë kështu ekipi i parë afrikan i cili arrin në gjysmë-finalen e një Kupe Bote.

'Të dua siç do Ronaldo Kupën e Botës', Donaldi

Moderatorja Bora Zemani ka publikuar në rrjete sociale një video të Donaldit i cili shihet shumë i përqëndruar duke parë ndeshjen. “Më thuaj diçka të bukur”, i thotë Bora.

'Të dua siç do Ronaldo Kupën e Botës', Donaldi

“Të dua siç do Ronaldo Kupën e Botës”, i përgjigjet Donaldi duke shkaktuar shumë të qeshura te moderatorja. Kujtojmë se ky ishte Botërori i fundit për Ronaldon.