INSPIROHET NGA BRITNEY SPEARS/ Bebe Rexha paralajmëron albumin e ri (FOTO) – AlpeGossip
INSPIROHET NGA BRITNEY SPEARS/ Bebe Rexha paralajmëron albumin e ri (FOTO)

INSPIROHET NGA BRITNEY SPEARS/ Bebe Rexha paralajmëron albumin e ri (FOTO)

Kënga e fundit e Bebe Rexhës, ‘Last Hurrah’, u komentua dhe u pëlqye shumë në të njëjtën kohë. Së fundmi, këngëtarja shqiptare lajmëroi fansat e saj në ‘Twitter’ se kishte gati 12 këngë të reja dhe po mendonte të publikonte një album. Ajo gjithashtu tha se albumi do të jenë ‘himni i kërcimit’ dhe do të inspirohet nga kënga ‘Toxic’ nga Britney Spears. Ky lajm është pritur shumë mirë nga fansat e saj dhe ashtu si vetë Bebe, të gjithë janë shumë të emocionuar. Pas suksesit të këngës së saj të fundit, me siguri dhe albumi i saj i ri do të jetë i tillë.