U PYET SE CILI I FAMSHËM E KA NGACMUAR/ Bleona Qereti shpërthen në mes të emisionit: More plehrë (VIDEO) – AlpeGossip
U PYET SE CILI I FAMSHËM E KA NGACMUAR/ Bleona Qereti shpërthen në mes të emisionit: More plehrë (VIDEO)

U PYET SE CILI I FAMSHËM E KA NGACMUAR/ Bleona Qereti shpërthen në mes të emisionit: More plehrë (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme do të transmetohet puntata e  8-të e Klanifornia.

Nga disa foto dhe video në Instagram, moderatroja e spektaklit të humorit na ka zbuluar disa surpriza nga kjo puntatë. E ftuar speciale qenka Bleona Qereti, dhe Marina e ka bërë të ditur këtë gjë me anë të një videoje.

Tek videoja e publikuar mund të dëgjojmë Marinën teksa e pyet Bleonën se cili i famshëm e ka ngacmuar Bleonën në Instagram. Ndërsa në një moment tjetër Bleona kthehet e nevrikosur dhe bërtet: More plehrë.

Duhet ta themi se jemi me të vërtet kuriozë dhe mezi po presim të shohim se për çfarë bëhet fjalë. /AlpeGossip.al

View this post on Instagram

💣🤫 @bleona

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on