BUKUR DHE NATYRALE/ Si të bëjmë një MAKE UP sipas Jona Spahiut (VIDEO) – AlpeGossip
BUKUR DHE NATYRALE/ Si të bëjmë një MAKE UP sipas Jona Spahiut (VIDEO)

BUKUR DHE NATYRALE/ Si të bëjmë një MAKE UP sipas Jona Spahiut (VIDEO)

Të bësh grim është art, por për fat të keq këtë aftësi, jo shumë vajza e kanë.
Por make-upi është një pjesë shumë e rëndësishme për bukurinë e vajzave që e pëlqejnë të lyhen thjeshtë.

Shumë prej tyre pëlqejnë të duken natyrale por disa duhan ta ekzagjerojnë dhe të duken të veçanta në stilin që kanë.

Asnjë vajzë nuk del nga shtëpia bërë make-upin e mëngjesit, po adhtu edhe vajzat e showbizit.

Një ndër to është Jona Spahiu e cila oëlqen të lyhet dhe të duket bukur pa e ekzagjeruar shumë.

Alpegossip.al ju sjell videon nga moderatoja ku na trehon për pak minuta make-upin dhe produktet që përdor ajo në përdishmëri për tu dukur natyrale.