SHËTITJE ME DJALIN/ Majk na tregon me këto FOTO momentet e bukura me Roan – AlpeGossip
SHËTITJE ME DJALIN/ Majk na tregon me këto FOTO momentet e bukura me Roan

SHËTITJE ME DJALIN/ Majk na tregon me këto FOTO momentet e bukura me Roan

Reperi i njohur kosovar, Majk ka ndarë herë pas here momentet më të ëmbla me të birin, Roan, i cili tani është rritur dhe duket se e shoqëron kudo. Majk ka publikuar disa video nga makina e tij ku duket se në vendin e pasagjerit është ulur Roan që kërcen me muzikën që babi ka vënë në sfond. Mes shumë zgjedhjesh në supermarket, i vogli ka zgjedhur të marrë shumicën e lodrave ndonëse Majk i ka thënë se duhet të marrë vetëm një. Me siguri këto janë momentet më të bukura për reperin, i cili tashmë ka pranë shokun e tij më të mirë të jetës, të birin.