Kërceu pa të brendshme, arrestohet 31 vjeçarja pasi i doli gjithë… (FOTOT) – AlpeGossip
Kërceu pa të brendshme, arrestohet 31 vjeçarja pasi i doli gjithë… (FOTOT)

Kërceu pa të brendshme, arrestohet 31 vjeçarja pasi i doli gjithë… (FOTOT)

Një “belly dancer“ ruse u ndalua nga policia në Egjipt, e akuzuar se u shfaq shumë seksi, gjatë performancës në një klub nate.
Ekaterina Andreeva, 31 vjeçe, e njohur si “Gawhara” kur ngjitet në skenë, përforcoi së fundmi në Giza, që ndodhet në veri-perëndim të Egjiptit. Nga pamjet, të krijohet përshtypja se audienca kënaqet pa me lëvizjes e saj sensuale, por autoritet egjiptiane nuk kanë qenë të lumtura…

Prokurori egjiptian Hatim Fadl tha: “Rregullat për kërcimin e detyrojnë interpretuesen të veshë të brendshme të çdo ngjyre, përveçse bezhë. Gawhara nuk kishte veshur të brendshme fare, dhe sigurisht kjo ishte provokuese”.

Një mik i Ekaterina Andreeva, i njohur si Anton, citohet nga “Daily Mail” të ketë thënë se, kompania që e punësoi kërcimtarne, po punon me avokatët për të zgjidhur çështjen.

Pas ndalimit, Andreeva, e cila në Moskë drejton një studio vallëzimi bashkë me bashkëshortin, u lirua kundrejt një garancie pasurore prej 5.000 EGP (rreth 30.000 mijë lekë shqiptare).

Është raportuar se në Egjipt, Andreeva-s i është ndaluar përkohësisht ushtrimi i vallëzimit, teksa rasti i saj është nën hetim.