KOMBINIMET MË “COOL” TË DIMRIT/ Do dashuroheni me to – AlpeGossip
KOMBINIMET MË “COOL” TË DIMRIT/ Do dashuroheni me to

KOMBINIMET MË “COOL” TË DIMRIT/ Do dashuroheni me to

Nuk duhet të sakrifikosh stilin për të qëndruar ngrohtë këtë dimër.

Ka kaq shumë xhupa, pulovra dhe veshjet të tjera të rehatshme, që do t’ju bëjnë të dukeni “trendy” pa u vënë në merak për stilin.

Ja 15 ide veshjesh të cilat do t’ju bëjnë të dashuroni dimrin.

1.Një xhup i fryrë

2.Kombinimi i pulovër me fund për në punë

3.Pallto me dy ngjyra

4.Pulovra e kombinuar me pantallona të gjera

5.Fustani-pulovër