NJË PARIZIENE E VËRTETË/ Fatma Haxhialiu i habiti të gjithë me FOTOT e fundit – AlpeGossip
NJË PARIZIENE E VËRTETË/ Fatma Haxhialiu i habiti të gjithë me FOTOT e fundit

NJË PARIZIENE E VËRTETË/ Fatma Haxhialiu i habiti të gjithë me FOTOT e fundit

Prej disa ditësh tashmë Fatma po shijon pushime në Paris dhe me fotot e fundit i ka befasuar të gjithë.

Ajo është shfaqur e veshur si një pariziene e vërtetë dhe shumë tërheqëse.

Fatma ka realizuar foto edhe në muzeun e Luvrit edhe pse htë e ndaluar. Megjithatë ajo ka marrë komente të shumta në postimet e saj nga ndjekësit që i admironin bukurinë.

View this post on Instagram

Oh la la ❤

A post shared by Fatma Haxhialiu (@sipas_fatmes) on

/AlpeNews.al