Elvana Gjata shkëlqeu në dasmën e Sarës dhe Ledionit/ Ja kë la me gojë hapur këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata shkëlqeu në dasmën e Sarës dhe Ledionit/  Ja kë la me gojë hapur këngëtarja (FOTO)

Elvana Gjata shkëlqeu në dasmën e Sarës dhe Ledionit/ Ja kë la me gojë hapur këngëtarja (FOTO)

Elvana Gjata gjithmonë shfaqet me një make up perfekt në daljet e saj. Ndoshta pak e dinë, por për make up-in e saj kujdeset Sellma Kasumoviq, artiste make up-I shumë e njohur në Kosovë dhe Shqipëri.
Mesa duket Sellma ka dhe një nxënëse që është e shkëlqyer dhe kjo është Elvana!

Elvana duhet të jetë shumë e kujdesshme gjatë kohës që Sellma e lyen dhe duket se ka përvetësuar disa nga teknikat e saj të make up-it dhe i ka mësuar aq mirë sa që ka preferuar të lyhet vetë në dasmën e Ledionit dhe Sarës ku ajo ishte e ftuar.
Aq në perfeksion e ka bërë make up-in sa që Sellma i ka dedikuar një postim të tërë në Instagram-in e saj duke thënë:

“Studentja ime më e mirë, jam e shokur” , – shkruan Sellma bashkëngjitur fotografisë që ka postuar në Instagram.

Epo duhet thënë që Elvana duket shumë bukur dhe kaq e talentuar sa është duhet ta marr seriozisht parasysh të fillojë karrierë të re!