MARINA VJOLLCA NUK PËRMBAHET/ I kap gjoksin një femre tjetër në publik (FOTO) - AlpeGossip
MARINA VJOLLCA NUK PËRMBAHET/ I kap gjoksin një femre tjetër në publik (FOTO)

MARINA VJOLLCA NUK PËRMBAHET/ I kap gjoksin një femre tjetër në publik (FOTO)

Dy çiftet shumë të komentuar, Marina e Getoari dhe Luana e Krenari ndodhen aktualisht në Itali ku po shijojnë pushimet së bashku. Ditën e sotme ata kanë vizituar Shtëpinë e Zhuljetës nga ku Marina ka postuar disa foto e video.

Në një prej fotove moderatorja ka vendosur dorën nëgjoksin e statujës së Zhuljetës teksa buzëqesh para kamerës.

“Në një përqafim të ngrohtë me Zhuljet”, shkruan Marina.

Moderatorja do të rikthehet së shpejti në ekran me një emision të ri, pas më shumë se 1 viti larg ekranit.