THYEN TABUNË/ Aktorja shqiptare masturbohet në mes të skenës (FOTO) – AlpeGossip
THYEN TABUNË/ Aktorja shqiptare masturbohet në mes të skenës (FOTO)

THYEN TABUNË/ Aktorja shqiptare masturbohet në mes të skenës (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, i ka hyrë seriozisht profesionit të aktores me vënien në skenën shqiptare të shfaqjes “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”. Shfaqja me autor Ridvan Dibra dhe regji të Ben Apollonit, tregon etapat kyçe në jetën e një femre.

Në këtë shfaqje Arjola theu tabu duke improvizuar një skenë masturbimi në skenën e teatrit.

Duke qenë se vepra titullohet “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”, të gjithë menduan se aktorja ishte po ashtu një vajzë beqare, por në fakt Arjola është nënë e tre fëmijëve.

Burimi: Panorama plus