“TË FLASI BOTA”/ Femrat e showbizit shqiptar që u dashuruan pas meshkujve të divorcuar. Nga Riselda Sejdia tek… (FOTO) – AlpeGossip
“TË FLASI BOTA”/  Femrat e showbizit shqiptar që u dashuruan pas meshkujve të divorcuar. Nga Riselda Sejdia tek… (FOTO)

“TË FLASI BOTA”/ Femrat e showbizit shqiptar që u dashuruan pas meshkujve të divorcuar. Nga Riselda Sejdia tek… (FOTO)

Ekrani shqiptar ka pa dyshim femrat më seksi. Por vihet re se në vitin 2018 nuk është më tabu zgjedhja e partnerit më të madh në moshë apo më të vogel, ish të fejuar apo ish të martuar.

Femrat e showbizit shqiptar na treguan që janë pa komplekse dhe të lumtura përkrah partnerit të tyre. E këtu nisi çdo gjë pasi po ato patën guxim të fillonin  lidhjen me një mashkull që ka qënë më parë i angazhuar seriozisht në një lidhje tjetër.

Duke nisur nga Armina Mevlani deri tek Riselda Sejdia vërtetuan se dashuria kalon mbi cdo limit, i rezistuan kohës dhe paragjykimeve.

Ato shfaqen të lumtura dhe  janë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente intime me bashkëshortë e tyre.

Armina Mevlani

Afrona Dika

Riselda Sejdia

Bieta Sula


/AlpeNews.al