U KAPËN MAT ME LOT NË SY/ Ja çfarë fshihet pas momenteve emocionale të Justin dhe Hailey Baldwin – AlpeGossip
U KAPËN MAT ME LOT NË SY/ Ja çfarë fshihet pas momenteve emocionale të Justin dhe Hailey Baldwin

U KAPËN MAT ME LOT NË SY/ Ja çfarë fshihet pas momenteve emocionale të Justin dhe Hailey Baldwin

Së fundmi Justin Bieber dhe Hailey Baldwin i kanë bërë të gjithë kaq kurioz se çfarë po ndodh mes tyre pas publikimit të fotove ku dukej se çifti po kalonte një ditë mjaft emocionale dhe po qanin.

Një ditë me lot në sy, e tjetrën duke qeshur, me të vërtetë që jemi konfuz se çfarë po ndodh.

Disa prej fansave të Justin dhe Hailey e kanë shpjeguar këtë sjellje të tyre si pasojë e emocioneve të dasmës.
Por në fakt nuk qenka aspak kështu.
Arsyeja se përse justin qan kur është me Hailey në fakt është krejt ndryshe nga ajo që kishim menduar.

Me sa duket Hailey është i vetmi person me të cilin Justin ndihet shumë pranë emocionalisht dhe i vetmi person të cilit ai i beson, dhe si rrjedhojë ai nuk ka frikë të flasë me të për çdo gjë.
Ata ndajnë gjithçka me njëri-tjetrin, madje dhe momentet më të vështira ndaj dhe arritëm të shihnim lot në sytë e Justin.