JENIFER LOPEZ DHE BEN AFFLECK NUK JANË NË KRIZË/ Ata e duan marrëzisht njëri-tjetrin – AlpeGossip
JENIFER LOPEZ DHE BEN AFFLECK NUK JANË NË KRIZË/ Ata e duan marrëzisht njëri-tjetrin

JENIFER LOPEZ DHE BEN AFFLECK NUK JANË NË KRIZË/ Ata e duan marrëzisht njëri-tjetrin

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po përballen me një krizë? Këto spekulime nisën pas një lajmi nga Radar Online, ku thuhej se Affleck nuk është “i lumtur” për mënyrën se si po shkon martesa e tij tre-mujore. Megjithatë, një version i kundërt i jetës bashkëshortore të “Bennifer” shfaqet në US Weekly.

Një burim i afërt me Ben dhe Jennifer mohoi zërat për një krizë mes tyre. Përkundrazi, martesa e tyre – e festuar me një ceremoni të dyfishtë gjatë verës – vazhdon. Ja çfarë raporton US Weekly: “Ben dhe Jen janë ende në fazën e muajit të mjaltit. Ata janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë 'ende në fazën e muajit të mjaltit' gati 3 muaj pas martesës

Fakti që u bënë burrë e grua nuk e ndryshoi shumë marrëdhënien e tyre, veçse e bëri atë edhe më të fortë. Ata janë në kërkim të një shtëpie dhe shpresojnë të gjejnë një shtëpi që do t’i bëjë të lumtur së shpejti.” Çifti u fejua për herë të dytë në prill pasi rindeznin romancën e tyre vitin e kaluar.

Ata u martuan në korrik në një ceremoni private në Las Vegas. Në gusht, dyshja mbajtën një martesë të dytë në shtëpinë e Affleck në Georgia me miqtë dhe familjen e tyre të pranishëm.

Yes, Jennifer Lopez and Ben Affleck's Second Wedding Comes With a Second Honeymoon | Vanity Fair