Nuri i shtatzënisë: Gugu do t’ju mahnisë me pamjen (FOTO) – AlpeGossip
Nuri i shtatzënisë: Gugu do t’ju mahnisë me pamjen (FOTO)

Nuri i shtatzënisë: Gugu do t’ju mahnisë me pamjen (FOTO)

Ka pushtuar portalet prej disa ditësh lajmi se këngëtarja Gugu, e shumë komentuar për deklaratat e saj është në pritje të ëmbël. Lajmin e dha vetë Gugu me një postim në Instastory ku shkruante “Bebe”.

Këngëtarja nuk ka bërë të ditur as sa muajshe është dhe as gjininë e bebit.

Por me videon e fundit i ka mahnitur të gjithë me nurin që i ka rënë nga shtatzënia.

Fytyra e Gugut shihet plot shkëlqim, gjë që gjatë shtatzënisë ndodh për shkak të shtimit të nivelit të dy hormoneve estrogjenit dhe progesteronit