GATI I RA BLUZA/ Dafina Zeqiri publikon FOTON provokuese duke ekspozuar gjoksin – AlpeGossip
GATI I RA BLUZA/ Dafina Zeqiri publikon FOTON provokuese duke ekspozuar gjoksin

GATI I RA BLUZA/ Dafina Zeqiri publikon FOTON provokuese duke ekspozuar gjoksin

Dafina Zeqiri është aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon foto të reja.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën vjen e grimuar shumë bukur , por një detaj mori gjithë vëmendjen.

Bluza që ajo kishte veshur ishte gati t’i binte, duke bërë që të ekspozojë shumë gjoksin dhe tatuazhin që e ka në atë pjesë.

Kujtojmë që projekti i fundit i Dafina Zeqirit është “A don Love?”, në duet me reperin Noizy.