“BIG BROTHER VIP”/ Zbulohet partneri i mundshëm i Sheila Haxhirajt, Romeo Veshaj lë gjithçka për aventurën e re – AlpeGossip
“BIG BROTHER VIP”/ Zbulohet partneri i mundshëm i Sheila Haxhirajt, Romeo Veshaj lë gjithçka për aventurën e re

“BIG BROTHER VIP”/ Zbulohet partneri i mundshëm i Sheila Haxhirajt, Romeo Veshaj lë gjithçka për aventurën e re

Reality show i shumëpritur nga publiku Big Brother VIP do të nisë shumë më shpejt nga ç’e mendonit, pasi tashmë mediat kanë përmendur datën 1 tetor, që do të shënojë nisjen e BBV.

Që në momentin që u përfol se ky reality show do të kthehej në ekran, nisën aludimet e shumta se cilat mund të jenë personazhet e përzgjedhura për të marrë pjesë dhe më në fund është zbuluar emri i parë, pas një postimi nga produksioni. Ajo është këngëtarja që ka dalë nga një tjetër reality show, X Factor, Sheila Haxhiraj.

Ndërkohë Panorama Plus, nëpërmjet burimeve të saj, ju zbulon edhe emrin e dytë surprizë. Ai është aktori e moderatori i njohur Romeo Veshaj.

Ai është parë shpesh këto ditë në ambientet e Top Channel dhe të njohur të tij kanë treguar se ka qenë në bisedime pikërisht për lidhjen e kontratës me këtë televizion, për t’u bërë pjesë e këtij formati, ku nëse do të jetë lojtar i fortë, do të qëndrojë për 100 ditë dhe do të mund të fitojë 100 mijë eurot.

Ndërkohë, duke u nisur nga koncepti i një reality show bashkëjetese si ky, nuk është çudi që Romeon dhe Sheilën t’i shohim të flirtojnë apo të bëhen çift në “Big Brother VIP”, pasi të dy janë të pashëm dhe interesantë.

Më herët faqja zyrtare e Big Brother VIP publikoi disa video ku shfaqej konkurrentja e parë që do të jetë pjesë e këtij reality show, por pa ia zbuluar portretin: ’Këmbët e gjata, faqebardhë’, apo si është ajo shprehja: BBV, së shpejti!.

Që nga publikimi i këtyre imazheve, fansat e BBV nisën dyshimet dhe aludimet se kush mund të ishte vajza e videove.

Tashmë është zbuluar se konkurrentja e parë e këtij reality show është Sheila Haxhiraj, ndërkohë që i dyti që i bashkohet në këtë aventurë është Romeo Veshaj.

Kujtojmë se ndër rregullat kryesore të formatit Big Brother është se as vetë pjesëmarrësit nuk duhet të vendosin në dijeni askënd në mënyrë që gjithçka të mbetet surprizë. Ajo që dimë deri tani është se do të ketë VIP-a nga Kosova, të cilët pëlqehen dhe komentohen kudo.